Hakkımızda

Tekpool Havuzculuk, 2000 yılında İstanbul / Büyükçekmece'de kurulmuştur. 2009 yılında Eskişehir şubesi hizmete girmiştir.

 2013 yılında Büyükçekmece E-5 karayolu üzerinde kendi binasında hizmet vermeye  başlamıştır. Yüzme havuzu, süs havuzu, aquapark kurulumu konularında, temelden  başlayarak anahtar teslimi projeler yapmaktadır.

 Havuz dezenfeksiyon sistemleri, havuz aydınlatma sistemleri, klorlama sistemleri,  arıtma sistemler konusunda sektör lideri firmaların, 1. kalite ürünlerini kullanmakta  olup, fayans, izolasyon ve ince işçilik konularında kaliteden ödün vermeden, ekonomik  havuz çözümleri üretmektedir.

 2014 yılında Irak / Erbil şubesini hizmete sokan Tekpool Havuzculuk, bu sayede  ortadoğu ayağında ülkemizin sayılı firmaları arasına girmiştir.

 Havuz imalatı konusunda yutdışında operasyon yeteneği ile Kazakistan'ın ilk  aquaparkını gururla tamamlamış bulunmaktadır.

 Sizlerden aldığımız güç ve yüzlerce memnun müşteri referansı ile sektörün lider  firmaları arasında bulunmak, bizler için gurur kaynağıdır.

 

 
Paylaş